Zamówienia realizujemy 12:00-21:30 od poniedziałku do soboty. W niedzielę 12:00-19:30. W innym czasie lokal jest zamknięty i nie realizuje zamówień.

O nas

Jako enoki działamy od 2021 roku. Dlaczego enoki? Historia nazwy dla naszego miejsca jest prosta: chcieliśmy, żeby była łatwa do zapamiętania, niepowtarzalna i związana z naszą działalnością. A „enoki” nie tylko świetnie brzmi, ale i smakuje.

Zajmujemy się sushi i kuchnią azjatycką w wydaniu wegańskim. Kładziemy duży nacisk na świeże składniki oraz wysoką jakość produktów. Każdą potrawę przygotowujemy od podstaw, dlatego nasze dania są tak niepowtarzalne, aromatyczne oraz różnorodne. Dania których możecie spróbować w naszej restauracji mają swoje korzenie w różnych krajach i regionach Azji. Bazujemy na doświadczeniu i staramy się zawsze zaskakiwać naszych gości.

Chcielibyśmy pokazać, że ryby oraz owoce morza w wersji roślinnej są smaczne i zdrowe. W naszych karcie nie brakuje również dań bezglutenowych. Jak i świetnych win, które są wyselekcjonowane w taki sposób, aby doskonale podkreślać orientale smaki naszych dań.